Wiatr uszkodził maszt.

13-01-2015 14:52:51

Silnie wiejący wiatr zerwał jedną z lin stabilizujących nieczynny już maszt radiowy na ośrodku zdrowia w Skomlinie. Maszt niebezpiecznie przechylił się i stanowił zagrożenie dla ludzi. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, oraz strażacy z Jednostki OSP Skomlin, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, zdemontowali nieczynny już maszt. Teraz można już bezpiecznie spacerować wokół ośrodka zdrowia a także parkować samochody nie spoglądając do góry.

ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ !

Foto, tekst i opracowanie:

Sławomir Jeż

Oświadczam, że wszystkie zdjęcia wykorzystane w tym artykule są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U.1994.nr.24.poz.83. sprost: Dz.U.1994.nr.43.poz.170